REFERENCIE

Mne visí v obývačke Tvoje zatiaľ najväčšie dielo, doslova aj rozmerom. Volá sa Anjelská daň. Každý má vraj svojho anjela strážneho... ja mám Lindiných anjelov a rovno ich je päť. Asi preto, aby to so mnou všetko zvládli... mám pocit, že sú niekedy riadne narobení...;-) Po 50 rokoch, čo sa priatelíme a dokonale sa poznáme, vedela si presne vystihnúť a vytvoriť priamo pre mňa niečo "veľké" a krásne, čo človeka nabíja tou správnou energiou a robí mi radosť zo života.

Tatiana


....takže nádherný príbeh mojej milej priateľky, ktorý vložila do tejto tapisérie sa nedá opísať slovami, ale treba ho žiť... každý deň sa na to pozriem a nájdem v ňom niečo iné... krásne mäkké, skrátka kus jej srdiečka a tvorivých rúk... ďakujem za to, že je...

René


...s touto tapisériou vstúpila do môjho života sebaúcta a pocit, že niekomu na mne naozaj a nezištne záleží... a som aj hrdá, že som bola možno tak trochu aj inšpiráciou...

Ivet


Lindine tapisérie som prvýkrát videla u nej doma, po skončení komornej výstavy, ktorú organizovala v roku 2016. Boli úchvatné, vyžarujúce ženskú krásu a nehu. Vybrala som si veľký rozmer tapisérie s názvom Dáma so psom. Visí v mojom byte, kde sa obrazu dostalo dostatok priestoru, ktorý potrebuje, aby dominoval. A svojím spôsobom môj byt ochraňuje. Vždy, keď sa na tapisériu pozriem, som šťastná, že ju mám. Do môjho bytu sa perfektne hodí a všetky návštevy ju obdivujú.

Eva


U nás je tapiséria pozoruhodná rozmerom, krásnym kovovým rámom a vyjadrením životných 5 –ročníc zvláštnym spôsobom, bez zobrazenia vecí, predmetov, osôb a pritom tak osobná a konkrétna.

Zuzka


Kráľovná je ozdobou našej obývačky, ktorú sme si zariadili trochu „retro-style“ - s kúskami od Halabalu, Volaka... Kráľovná sa do toho hodí prenádherne. Pozerám sa na ňu už niekoľko rokov a stále objavujem niečo nové. Je nielen krásna, ale magická. Korunovaná ružou, majestátne šaty, dlhý biely krk zdôrazňujú jej vznešenosť. Z non-figuratívneho pozadia vystupujú rôzne motívy, tváre, kvety, oblaky, anjeli.. je to akoby projektívna technika na odhalenie nevedomia každého, kto sa na neho pozerá. Som rada, že je moja.

Evka